MATSALSSKÅP, betsad fur, rokokostil, 1900-tal.

75747. MATSALSSKÅP, betsad fur, rokokostil, 1900-tal.

höjd 191, bredd 117, djup 51 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 613