SERVISDELAR/TILLBEHÖR, porslin, 11 delar, Delfts, 1900-tal.

757366. SERVISDELAR/TILLBEHÖR, porslin, 11 delar, Delfts, 1900-tal.

1 st Bordlampa, höjd inkluderat skärm ca 29,5 cm.
1 st Plastdocka, längd 23,5 cm.
2 st Salt & Pepparkar, föreställande pojke & flicka, höjd 7 cm.
1 Bordsservett, 40 x 28 cm.
Ett par ljusstakar med tillhörande ljus, höjd 19,5 cm.
2 st mindre skålar på fot, höjd 7 cm. (En skål med spricka).
1 st Mugg/sejdel, höjd ca 11 cm.

Slitage, spricka i en skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Bordsservett, 40 x 28 cm.

Slitage, spricka i en skål.

Antal besök: 348