STOL, Ikea, 1950/60-tal.

STOL, Ikea, 1950/60-tal.
757344. STOL, Ikea, 1950/60-tal.

Bredd 55 cm. Djup 52 cm. Rygghöjd 73 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 153