OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, "porträtt av adelsman", 1700 tal.

75730. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, "porträtt av adelsman", 1700 tal.

79 x 62 cm.

Skador/repor/slitage/färgbortfall/krakelyr.
Lös ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 62 cm.

Lös ur ram.

Antal besök: 2 248