OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, Porträtt av Friherren Hans Gottlob Von Seyffertitz, 1700 tal.

75727. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, Porträtt av Friherren Hans Gottlob Von Seyffertitz, 1700 tal.

Text på baksida.
80 x 63 cm.

Slitage/skador/krakelyr/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Text på baksida.
80 x 63 cm.

Antal besök: 2 622