MARIA HILLFON. Litografi 100/250, 1900-tal.

757278. MARIA HILLFON. Litografi 100/250, 1900-tal.

blyertssignerad
Motivets storlek:
Höjd 22 cm, bredd 19 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

blyertssignerad
Motivets storlek:
Höjd 22 cm, bredd 19 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 368