SILVER, 10 delar, mestadels prisbägare. Tot vikt 595 gram.

75720. SILVER, 10 delar, mestadels prisbägare. Tot vikt 595 gram.

Bland annat stämplad GAB, CG Hallberg och BEFA.
Högsta höjd ca 10,5 cm.

Slitage, emplem, gravyrer, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 10,5 cm.

Antal besök: 922