KERAMIK och TEAK, Royal Copenhagen, Hackefors, Ekeby, Gefle.

75716. KERAMIK och TEAK, Royal Copenhagen, Hackefors, Ekeby, Gefle.

Skål, teak.
Lockskål, Royal Copenhagen.
Vas, Hackefors.
Assietter, 6 st, Ekeby.
Kanna och skål med lock, England.
Tekanna, Gefle.
Sockerskål, "Ostindia", Rörstrand mm.

Kanna och skål, nagg, krackelyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, teak.
Lockskål, Royal Copenhagen.
Vas, Hackefors.
Assietter, 6 st, Ekeby.
Tekanna, Gefle.

Antal besök: 1 148