GLASFÖREMÅL, bl.a. Orrefors, Kosta Boda, Nuutajärvi, 1900-tal.

75703. GLASFÖREMÅL, bl.a. Orrefors, Kosta Boda, Nuutajärvi, 1900-tal.

Bordsfotogenlampa, vaser, 1900talets första hälft.
Skål, Kosta Boda.
Vas, Orrefors.
Assietter, Nuutajärvi mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, Kosta Boda.
Vas, Orrefors.
Assietter, Nuutajärvi mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 695