JOHAN DIELHARDT. Motiv med kyrka. Olja på duk. Signerad JW Dielhardt.

75695. JOHAN DIELHARDT. Motiv med kyrka. Olja på duk. Signerad JW Dielhardt.

57 x 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 28 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 700