OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av Konung Carl XII. 1900-tal. Olja på duk. Signerad EH.

75690. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av Konung Carl XII. 1900-tal. Olja på duk. Signerad EH.

51 x 43 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 43 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 1 853