KASSASKÅP / DOKUMENTSKÅP, Diplomat, 1900-tal.

756877. KASSASKÅP / DOKUMENTSKÅP, Diplomat, 1900-tal.

Nyckel
En dörr med bakomliggande hyllplan och låda
Höjd: 53,5 cm
Bredd: 40 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel
Höjd: 53,5 cm
Bredd: 40 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 9 186