HÖGTALARE, ett par, DUX DX 302, 1970-tal.

756866. HÖGTALARE, ett par, DUX DX 302, 1970-tal.

Höjd 55 cm.

Bruksslitage, smärre märken, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.

Antal besök: 12 591