GOLVUR, 17/1800-tal.

756862. GOLVUR, 17/1800-tal.

Höjd inklusive stativ 225 cm.
Dubbla pendlar medföljer samt nyckel och 2 lod.

Ålders samt bruksslitage.Senare bemålning, Urverket ej funktionstestat. Möjligen senare urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!
756862. GOLVUR, 17/1800-tal.

Höjd inklusive stativ 225 cm.

Antal besök: 921