ARMBANDSUR, manuell, Girard-Perregaux, cal. 743, 1900-talets mitt.

756654. ARMBANDSUR, manuell, Girard-Perregaux, cal. 743, 1900-talets mitt.

Märkt på urverk: Girard-Perregaux, 17 Jewels, Swiss adjusted, 03FU, 743.
Boettlock märkt Girard-Perregaux 1791, Swiss Acier Inoxydable, 69250086 R.

Diameter ca 34 mm.

Slitage på boett samt glas, smuts på urtavla, urverk ligger snett i boetten.
Fungerande vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 34 mm.

Antal besök: 1 135