BESTICK, 64 delar, nysilver, "Haga" och "Slottsbarock", 1900-tal.

75637. BESTICK, 64 delar, nysilver, "Haga" och "Slottsbarock", 1900-tal.

Haga, 41 delar.
Slottsbarock, 23 delar.

Bruksslitage. Slottsbarock med graverad bokstaven H.

Gör en kostnadsfri värdering!

Haga, 41 delar.
Slottsbarock, 23 delar.

Antal besök: 2 520