ROLAND SVENSSON. Kustmotiv med brygga, färglitografi, signerad samt numrerad 18/250.

75608. ROLAND SVENSSON. Kustmotiv med brygga, färglitografi, signerad samt numrerad 18/250.

Bildyta 30 x 44,5 cm.

Gulnad, Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 44,5 cm.

Gulnad, Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 022