TELEFON, äldre modell, sten och mässing, 1900-tal.

755975. TELEFON, äldre modell, sten och mässing, 1900-tal.

Äldre modell med telefonlur, nummerbricka och klyka.
Höjd ca 26 cm.

Ej funktionstestad, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Antal besök: 3 208