SMYCKEN, 18k guld, vikt ca 4,2 gram samt 14k guld, vikt ca 2,5 gram.

75596. SMYCKEN, 18k guld, vikt ca 4,2 gram samt 14k guld, vikt ca 2,5 gram.

Ringen stämplad Alton.

Sltiage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringen stämplad Alton.

Sltiage, skador.

Antal besök: 419