KOPPARGRYTA, 1800-tal.

KOPPARGRYTA, 1800-tal.
755856. KOPPARGRYTA, 1800-tal.

Höjd 37 cm.
Diameter 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.
Diameter 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 462