KOPPARFÖREMÅL, 10 delar, 18/1900-tal.

755789. KOPPARFÖREMÅL, 10 delar, 18/1900-tal.

Form med handtag. Längd 42 cm
Rund form. Diameter 22 cm
Rund form. Diameter 31 cm
7 mindre formar ca 6-10 cm.

Kraftigt slitage samt mindre bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Form med handtag. Längd 42 cm
Rund form. Diameter 22 cm
Rund form. Diameter 31 cm
7 mindre formar ca 6-10 cm.

Antal besök: 207