KAFFESERVIS, 25 delar, Rörstrand "Arizona", 1900-talets första hälft.

755684. KAFFESERVIS, 25 delar, Rörstrand "Arizona", 1900-talets första hälft.

1 st Kaffekanna.
1 Sockerskål med lock.
10 st kaffekoppar.
12 st kaffefat.
1 st gräddsnipa.

Nagg, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Kaffekanna.
1 Sockerskål med lock.
10 st kaffekoppar.
12 st kaffefat.
1 st gräddsnipa.

Nagg, bruks/åldersslitage.

Antal besök: 2 964