MATBORD, Engelsk stil.

MATBORD, Engelsk stil.
755596. MATBORD, Engelsk stil.

Mahognyträ.
Hjultrissor.
Längd 162 cm, bredd 100, höjd 76, iläggsskiva 55 cm.

Bruksslitage.repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyträ.
Hjultrissor.

Bruksslitage.repor.

Antal besök: 937