BILBANA, Fleischmann Auto Rallye "3010 Sport".

755366. BILBANA, Fleischmann Auto Rallye "3010 Sport".

4 bilar, diverse bandelar samt räcken och gasreglage. Bilarnas längd 13 cm. Banbredd ca 18 cm.

Slitage. Ej komplett. Ej funktionstestad eller fullständigt genomgången. Kartong med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 711