755366. BILBANA, Fleischmann Auto Rallye "3010 Sport".
4 bilar, diverse bandelar samt räcken och gasreglage. Bilarnas längd 13 cm. Banbredd ca 18 cm.
Slitage. Ej komplett. Ej funktionstestad eller fullständigt genomgången. Kartong med omfattande skador.