KARMSTOL, 1700-tal.

KARMSTOL, 1700-tal.
755110. KARMSTOL, 1700-tal.

Rygghöjd 90 cm, bredd 70 cm.

Fläckig klädsel, slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
755110. KARMSTOL, 1700-tal.

Rygghöjd 90 cm, bredd 70 cm.

Antal besök: 493