CHIFFONJÉ, 1800/1900-tal.

CHIFFONJÉ, 1800/1900-tal.
75496. CHIFFONJÉ, 1800/1900-tal.

Fyra lådor samt klaff med bakomliggande hyllinredning. Längd 94, bredd 41, höjd 142 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 958