EMALJSKYLTAR, 2 st, 1900-tal.

EMALJSKYLTAR, 2 st, 1900-tal.
754958. EMALJSKYLTAR, 2 st, 1900-tal.

VEEDOL, MOTOR OIL diameter Diameter 29 cm och
Örebro Kaféidkareförening Diameter 20 cm.

VEEDOL: mindre skador i kanten, KAFÈ: kantskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 492