BORDSSPEGEL, "402", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft.

754626. BORDSSPEGEL, "402", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft.

Höjd 57 cm.

Ytslitage samt mindre repor.

Höjd 57 cm.

Ytslitage samt mindre repor.

Antal besök: 3 897