754626. BORDSSPEGEL, "402", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft.

Höjd 57 cm.

Ytslitage samt mindre repor.

Höjd 57 cm.

Ytslitage samt mindre repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Föremålsnr
754626

Om auktionshuset

Namn
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Antal besök: 3 418