JOHAN BLADH. Olja på duk, signerad Joh. Bladh. Daterad -56.

75445. JOHAN BLADH. Olja på duk, signerad Joh. Bladh. Daterad -56.

Fors. 46 x 38 cm.

Johan Bladh (1893–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fors. 46 x 38 cm.

Johan Bladh (1893–1976)

Antal besök: 4 659