LOWELL NESBITT. Färglitografi. Signerad 1971 och nr AP 7/15.

75407. LOWELL NESBITT. Färglitografi. Signerad 1971 och nr AP 7/15.

"Pink lily on purple". 75 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 134