BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1800-tal.

75403. BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av växter i underglasyrblått. Bär fyrkaraktärsmärke. Höjd 20 cm.

Mindre nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 2 043