EDVARD HALD. Skål samt fat, glas, Orrefors.

753503. EDVARD HALD. Skål samt fat, glas, Orrefors.

Skål med slipad dekor, signerad E H, 383.30.S., höjd 11 cm, diamater 21 cm
Fat med slipad dekor, diameter 22,5 cm.

Fat med kantnagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 414