EDVARD HALD. Vas, glas, Orrefors.

753496. EDVARD HALD. Vas, glas, Orrefors.

Höjd 14, 5 cm, diameter 8,8 cm, signerad och numrerad 553.29.

Två minimala mynningsnagg samt ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 323