DIVERSE, 1900-tal.

DIVERSE, 1900-tal.
75344. DIVERSE, 1900-tal.

Väggur, Gustav Beckers.
Muggar, 2 st, keramik, Royal Copenhagen.
Måttkanna, koppar.
Figurin, lockskål mm.

Slitage. Väggur och ljusstake med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
75344. DIVERSE, 1900-tal.

Väggur, Gustav Beckers.
Måttkanna, koppar.
Figurin, lockskål mm.

Antal besök: 722