FÅTÖLJER, 2 st, 1700-talets mitt.

753081. FÅTÖLJER, 2 st, 1700-talets mitt.

Original petit point klädsel. ´
Rygghöjd 104-108 cm.
Bredd 67 - 69 cm.
Djup, 60 cm.

Lagningar, förstärkningar, bruksslitage, klädsel med små skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 104-108 cm.
Bredd 67 - 69 cm.
Djup, 60 cm.

Antal besök: 565