BORD, orientaliskt, 1900-tal.

BORD, orientaliskt, 1900-tal.
752867. BORD, orientaliskt, 1900-tal.

Betsat trä. Rikligt skuren dekor. Diameter 45. Höjd 47 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 1 147