VÄGGSKÅP, barockstil 1800-tal.

752812. VÄGGSKÅP, barockstil 1800-tal.

Svärtat skåp med en dörr, speglar med hopplister.
Bredd 60 cm
Djup 23 cm
Höjd 64 cm.

Bruksskick, renoverad och kompletterad. Låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 60 cm
Djup 23 cm
Höjd 64 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 603