BARNMATSSKYFFLAR 2 st samt TESIL, silver, bland annat CG Hallberg och GAB. Tot vikt ca 85 gram.

75275. BARNMATSSKYFFLAR 2 st samt TESIL, silver, bland annat CG Hallberg och GAB. Tot vikt ca 85 gram.

Barnmatsskyfflar stmpl CG Hallberg 1947 respektive importstämplad.
Tesil stmpl GAB (Guldsmedsaktiebolaget) 1931.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 043