BERT ÖSTERLUND. olja på duk.

BERT ÖSTERLUND. olja på duk.
75272. BERT ÖSTERLUND. olja på duk.

103 x 158 cm.

Obet bruksslitage.

Bert Österlund (1912–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

103 x 158 cm.

Obet bruksslitage.

Bert Österlund (1912–1981)

Antal besök: 4 024