TEKANNA, silver, Gustaf Möllenborg Féron Stockholm 1855. Vikt 738 gram.

75258. TEKANNA, silver, Gustaf Möllenborg Féron Stockholm 1855. Vikt 738 gram.

Tot längd ca 30 cm.

Grepp på lock något löst, repor på lock efter grepp. Smärre slitage, repor. Enstaka mindre bucklor. Sprickor i bendekorer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot längd ca 30 cm.

Antal besök: 1 052