WALTER BENGTSSON. Färglitografi på folie.

752564. WALTER BENGTSSON. Färglitografi på folie.

Cox Pomona & Greve Molthke. Signerad och numrerad 51/60 ex.
Daterad -94. 49x68 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -94. 49x68 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 757