OKÄND KONSTNÄR. Akvarell.

OKÄND KONSTNÄR. Akvarell.
752563. OKÄND KONSTNÄR. Akvarell.

Landskap med bro och hus. Osignerad. A tergo etikett The Graves gallery, Birmingham. 25x35 cm.

Mindre ytslitage, ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 381