PAUL PONSARD. EFTER. Sittande kvinna, brons, 2000-tal.

75227. PAUL PONSARD. EFTER. Sittande kvinna, brons, 2000-tal.

Höjd inkl sockel ca 30 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel ca 30 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 157