PARTI DIVERSE, 13 delar, silver, 1800/1900-tal. Ca 500 gram.

75187. PARTI DIVERSE, 13 delar, silver, 1800/1900-tal. Ca 500 gram.

Slev, lockask, mugg samt 10 bägare.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 743