TAKLAMPOR 3 st, kupor 3 st.

75180. TAKLAMPOR 3 st, kupor 3 st.

2 st taklampor men emaljskärm och glasglob, höjd 31, bredd 30, respektive höjd 24, bredd 30, taklampa glasglob höjd 20, bredd 15, samt tre glaskupor största diameter 20.

Sladdar saknas, slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 555