SAMLING GRAFISKA BLAD, PLANSCHER.

751801. SAMLING GRAFISKA BLAD, PLANSCHER.

I mapp, storlek ca 87x60 cm.

Ålders samt bruksslitage. Hanteringsskador.
Vissa delar lösa, revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

I mapp, storlek ca 87x60 cm.

Vissa delar lösa, revor.

Antal besök: 508