HYLLA, metall, 2000-tal.

HYLLA, metall, 2000-tal.
75172. HYLLA, metall, 2000-tal.

Längd 68, bredd 45, höjd 177 cm.

Slitage, rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rostanlupen.

Antal besök: 1 807