RAKLÅDA, märkt PES 1834.

RAKLÅDA, märkt PES 1834.
75162. RAKLÅDA, märkt PES 1834.

Raklåda, originalmålad, daterad 1834.
Längd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 940