GITARR, modell "Carmencita", Bjärton.

751622. GITARR, modell "Carmencita", Bjärton.

Modellnummer 54154241.

Slitage, stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellnummer 54154241.

Slitage, stötmärken, repor.

Antal besök: 5 398