VÄGGPENDYL, ek, 18/1900-tal.

VÄGGPENDYL, ek, 18/1900-tal.
751389. VÄGGPENDYL, ek, 18/1900-tal.

Förgyllda mässings detaljer.
Höjd ca 115 + 23 cm (krön).

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestad.
Lösa delar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda mässings detaljer.
Höjd ca 115 + 23 cm (krön).

Lösa delar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 753